Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

Euro-Truck Sp. z o.o., mazowieckie / Mroków, 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3790623, z dnia 2020-10-14

Firma z branży motoryzacyjnej w Mrokowie poszukuje Specjalisty ds. ubezpieczeń - odpowiedzialnej, energicznej osoby z doświadczeniem w branży ubezpieczeń.

Miejsce pracy: mazowieckie / Mroków

Opis stanowiska

  • Ofertowanie ubezpieczeń
  • Zawieranie polis
  • Monitorowanie polis oraz płatności
  • Prowadzenie ewidencji ubezpieczeń i kontrola terminów polis
  • Współpraca z powiązanymi działami firmy w zakresie ubezpieczeń
  • Monitorowanie i kontrola rozliczeń z ubezpieczycielami i kontrahentami
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Wymagania

  • Licencja KNF – mile widziana
  • Znajomość rynku ubezpieczeniowego oraz produktów ubezpieczeniowych
  • Doświadczenie min. 3 lata na powyższym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju, szkolenia produktowe i inne
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie
  • Pakiet socjalny