Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Weryfikacji

Specjalista ds. Weryfikacji

Profit Energy Giant sp. z o.o. sp.k., dolnośląskie / Legnica, 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych. Oferujemy naszym Klientom niezawodne rozwiązania energetyczne dla domu i firmy. Dzięki doświadczonemu zespołowi pracowników jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Klientom już w momencie znalezienie optymalnego rozwiązania oraz jego zaprojektowania. Na kolejnych etapach oferujemy kompleksowy montaż instalacji, który wspomagamy rzetelnym serwisem.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób gotowych do podjęcia
pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Legnica
Opis stanowiska
  • nadzorowanie poprawności i kompletności danych pomiarowych
  • systematyczne gromadzenie, monitorowanie i weryfikowanie danych ofertowych i audytowych
  • nawiązywania i utrzymywania kontaktu z doradcami inwestycyjnymi i klientami
  • aktywne pośredniczenie w łańcuchu procesowym i wykonawczym pomiędzy doradcami inwestycyjnymi, terenowymi i innymi osobami zaangażowanymi w procesy handlowe a działem projektowym, technicznym i instalacyjnym oraz innym realizującym czynności wykonawcze
Wymagania
  • 1- 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
Oferujemy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego