Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Windykacji

Specjalista ds. Windykacji

Zachodniopomorska SKOK, zachodniopomorskie / Szczecin, 2020-10-30

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3772887, z dnia 2020-10-30

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • telefoniczne i bezpośrednie przeprowadzanie negocjacji z dłużnikami,

  • ścisła współpraca z kancelariami prawnymi i komorniczymi,

  • sporządzanie korespondencji windykacyjnej,

  • prowadzenie dokumentacji windykacyjnej na etapie sądowym i przedsądowym,

  • przygotowywanie analiz i zestawień,

  • wyjazdy służbowe.

Wymagania

  • doświadczenie w windykacji należności lub/i call center,
  • znajomość Word, Excel,
  • zdolności negocjacyjne,
  • konsekwencja w działaniu,
  • łatwość komunikowania,
  • silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • interesującą pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o 27 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz części zmiennej wynikającej z systemu motywacyjnego,
  • nagrody roczne,
  • szkolenia i atrakcyjne wyjazdy integracyjne.