Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim lub j. francuskim

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim lub j. francuskim

Armatis-LC Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-12-29

Oferta przeniesiona archiwalna

Armatis-LC jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 31 lat działalności zdobyliśmy uznanie klientów z różnych branż. Jesteśmy jednym z liderów w sektorze zarządzania relacjami z klientem na odległość. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nasze oczekiwania względem kandydatów:
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie C1
  • znajomość języka polskiego na poziomie B1
  • dostępność do pracy w pełnym etacie (min. 150 godzin miesięcznie)
  • dyspozycyjność także w weekendy i święta
  • umiejętność analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra obsługa komputera - Excel i systemy do zarządzania obsługą klienta
  • doświadczenie w pisemnej i/lub telefonicznej obsłudze klienta
  • skuteczna, jasna i profesjonalna komunikacja pisemna i ustna
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • nastawienie na klienta
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • wsparcie nowych sprzedawców w dołączeniu do platformy firmy
  • pomoc partnerom w rozwoju ich aktywności handlowej
  • rozwiązywanie problemów technicznymi i sprzedażowych partnerów
  • wspieranie sprzedawców w ich codziennych działaniach operacyjnych
  • udział w tworzeniu i optymalizacji narzędzi oraz wewnętrznych procesów pracy zespołu
Co zyskujesz pracując z nami?
  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz bonusy
  • szkolenie w pełni przygotowujące do pracy, za które Ci zapłacimy
  • możliwości stałego rozwoju i awansu
  • płatny program poleceń
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • wspólne celebrowanie ważnych dni i wydarzeń w firmie
  • pracę w międzynarodowym środowisku ludzi z pasją
  • komfortowe i nowocześnie urządzone biuro
Więcej o nas na: www.armatis-lc-polska.pl:
Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Obowiązek informacyjny: https://www.facebook.com/notes/armatis-lc/obowi%C4%85zek-informacyjny/2003095603127825