Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Zakupów Krajowych i Międzynarodowych

Specjalista ds. Zakupów Krajowych i Międzynarodowych

Gamet S.A., kujawsko-pomorskie / Toruń, 2020-12-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • Realizacja zakupów na potrzeby własne Spółki zgodnie z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi
  • Odpowiedzialność za terminową i optymalną kosztowo realizację zamówień od dostawców
  • Analiza rynku dostawców i ich ocena, stały kontakt i utrzymywanie dobrych relacji
  • Pozyskiwanie nowych dostawców, współudział w negocjacjach cen i warunków dostawy
  • Bieżący monitoring przebiegu procesu zakupowego i reagowanie w przypadku nieprawidłowości
  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi
  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów surowców i materiałów do zapewnienia ciągłości produkcji
  • Przygotowywanie raportów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie i umiejętności w prowadzeniu negocjacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielności w działaniu
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość systemów MS Axapta, Lotus Notes
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazny system wdrożenia i szkoleń wstępnych
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty Benefit i aktywności grupowych
  • Profity dla członków rodzin (konkursy dla dzieci, impreza Mikołajkowa dla dzieci)
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”