Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. zamówień IT

Specjalista ds. zamówień IT

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o., śląskie / Katowice, 2020-11-13

Oferta przeniesiona archiwalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-7-59396

Dla naszego Klienta, szwedzkiej spółki wspierającej procesy IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. zamówień IT

Obowiązki na stanowisku:
  • zapewnienia płynności procesów w realizacji zamówień,
  • monitorowanie statusu realizacji złożonych zamówień, weryfikacja dokumentów (faktury, dokumenty wysyłkowe),
  • rozliczanie zewnętrznych dostawców,
  • aktualizacja i prognozowanie budżetu,
  • administrowanie danymi w systemie SAP.
Wymagania:
  • min. 3 lata w prowadzeniu procesów zakupowych i finansowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) umożliwiająca komunikację w międzynarodowym zespole,
  • znajomość terminologii branży (IT),
  • znajomość systemu SAP,
  • zdolności analityczne oraz proaktywna postawa.
Informacje dodatkowe:
  • umowę o pracę na okres roku (z możliwością przedłużenia),
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej firmie,
  • elastyczne godziny pracy (6:00-9:00, poniedziałek-czwartek - 8,5h, piątek 6h),
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pakiet benefitów (karta multisport, pakiet medyczny).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".