Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. zwrotów i reklamacji e-commerce z j.niemieckim

Specjalista ds. zwrotów i reklamacji e-commerce z j.niemieckim

Inter Cars S.A., mazowieckie / Warszawa, 2020-12-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Głównymi zadaniami będą:

  • Obsluga zwrotów ze sklepów internetowych z rynku zachodniego (zwroty zapłat, wystawianie dokumentów korygujących sprzedaż)
  • Rejestrowanie i obsługa zgłoszonych reklamacji (w tym koordynowanie i nadzór procesu reklamacji przekazanych do Centrali)
  • Procesowanie dokumentów zakupu
  • Tłumaczenie decyzji reklamacyjnych na język niemiecki
  • Korespondencja z klientami niemieckojęzycznymi
  • Ścisła współpraca z Działem Reklamacji Centrali Firmy
  • Obsługa wewnętrznych systemów sprzedażowo-magazynowych
  • Wsparcie obszaru backoffice/order management (rozwiązywanie niestandardowych problemów z zamówieniami na etapie ich przyjęcia do systemu zarządzania zamówieniami lub w procesie realizacji zamówień)

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w piśmie (warunek konieczny)
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania pojazdów mechanicznych
  • Samodzielność, dokładność,
  • Zaangażowanie i samodyscyplina
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość specyfiki części motoryzacyjnych
  • Doświadczenie warsztatowe z zakresu naprawy i obsługi pojazdów samochodowych
  • Znajomość problematyki gwarancji i rękojmi
  • Znajomość dodatkowo innych języków (francuski, angielski)

Oferujemy:

  • Współtworzenie innowacyjnego na polskim rynku projektu e-commerce
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę (lub inna) z atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności
  • Jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego
  • Wygodną lokalizację w Warszawie, przy stacji metra Młociny
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.