Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. zwrotów i reklamacji e-commerce

Specjalista ds. zwrotów i reklamacji e-commerce

Grupa Inter Cars, mazowieckie / Warszawa, 2020-11-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Głównymi zadaniami będą:
  • Obsługa zwrotów ze sklepów internetowych z rynku zachodniego (zwroty zapłat, wystawianie dokumentów korygujących sprzedaż)
  • Rejestrowanie i obsługa zgłoszonych reklamacji (w tym koordynowanie i nadzór procesu reklamacji przekazanych do Centrali)
  • Procesowanie dokumentów zakupu
  • Tłumaczenie decyzji reklamacyjnych na język niemiecki
  • Korespondencja z klientami niemieckojęzycznymi
  • Ścisła współpraca z Działem Reklamacji Centrali Firmy
  • Obsługa wewnętrznych systemów sprzedażowo-magazynowych
  • Wsparcie obszaru backoffice/order management (rozwiązywanie niestandardowych problemów z zamówieniami na etapie ich przyjęcia do systemu zarządzania zamówieniami lub w procesie realizacji zamówień)
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w piśmie (warunek konieczny)
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania pojazdów mechanicznych
  • Samodzielność, dokładność,
  • Zaangażowanie i samodyscyplina
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi komputera
Mile widziane:
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość specyfiki części motoryzacyjnych
  • Doświadczenie warsztatowe z zakresu naprawy i obsługi pojazdów samochodowych
  • Znajomość problematyki gwarancji i rękojmi
  • Znajomość dodatkowo innych języków (francuski, angielski)
Oferujemy:
  • Współtworzenie innowacyjnego na polskim rynku projektu e-commerce
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę (lub inna) z atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności
  • Jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego
  • Wygodną lokalizację w Warszawie, przy stacji metra Młociny
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16