Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista operacji lądowych krajowych

Specjalista operacji lądowych krajowych

Schenker sp z o.o., mazowieckie / Młochów, al. Kasztanowa 152, 2024-03-17

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Młochów, al. Kasztanowa 152
Nr ref.: 314399_1708938552

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań:
  • Efektywna obsługa odchyleń przesyłek zarejestrowanych w oddziale;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami i oddziałami DB Schenker w sprawach związanych z obsługą nieprawidłowości;
  • Obsługa przeszkód w oddziale oraz powiadamianie klientów o przeszkodach w dostawie;
  • Bieżąca obsługa spraw w aplikacji Comarch i aplikacji 3CX;
  • Realizacja dyspozycji przekazanych przez klienta;
  • Odpowiedzialność za kompletność oraz jakość informacji.

Oczekiwania:
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office;
  • Dokładność i precyzyjność, zmysł analityczny;
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań i nowych możliwości;
  • Umiejętności komunikacyjne i nastawienie na potrzeby Klienta;
  • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku i reagowania na pojawiające się trudności.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży logistycznej.

Nasza oferta:
  • Godziny pracy: 6:00-14:00; 10:00-18:00;
  • Miejsce pracy: 05-831 Młochów, al. Kasztanowa 152;
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.