Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista / Specjalistka ds. dotacji unijnych

Specjalista / Specjalistka ds. dotacji unijnych

Dotono, małopolskie / Kraków, 2024-03-13

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 8792197, z dnia 2024-03-13

Jesteśmy firmą consultingową poszukującą specjalisty do sporządzania oraz rozliczania wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Praca jest w 100% zdalna z elastycznymi godzinami pracy.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji aplikacyjnej dla klientów zainteresowanych pozyskaniem dotacji unijnych,

  • kontakt z klientem w celu uzyskania istotnych informacji merytorycznych do projektu,

  • pisanie biznesplanów oraz redagowanie tekstów,

  • przeprowadzanie researchu internetowego w obszarze związanym z branżą projektu w celu zebrania istotnych informacji,

  • rozliczanie wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych.

Wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w zakresie pisania projektów badawczo-rozwojowych współfinansowanych ze środków UE – warunek konieczny,

  • udokumentowanie napisania wniosków o dofinansowania i uzyskania dotacji na kwotę minimum 10 mln zł z programów typu Szybka Ścieżka, Badania na Rynek, Kredyt Technologiczny, Ścieżka Smart, RPO itp.,

  • zdolność analitycznego myślenia przy weryfikacji wytycznych i kryteriów oceny,

  • umiejętność redagowania tekstów, lekkie pióro,

  • bardzo dobra znajomość MS Office,

  • odpowiedzialność za powierzony projekt,

  • dokładność i terminowość,

  • komunikatywność, samodzielność w działaniu,

  • umiejętność czytania regulaminów, ustaw oraz dokumentów finansowych,

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia projekcji i analiz finansowych do projektów.

Oferujemy

  • ciekawa praca w dynamicznym środowisku,
  • praca w 100% zdalna,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • wynagrodzenie w trybie rozliczenia za efekty, a nie czas pracy,
  • szybka ścieżka rozwoju w zależności od zaangażowania, kreatywności, szybkości uczenia się oraz efektywności,
  • elastyczne warunki zatrudnienia na umowie B2B,
  • atrakcyjne zarobki oraz wysokie premie od sukcesu.