Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

RSU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, mazowieckie / Warszawa, Naukowa 1, 2024-03-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 8813728, z dnia 2024-03-07

NASZA FIRMA TO ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Obecnie personel firmy liczy ponad 280 pracowników.

Na dzień 1 grudnia 2023 roku nasza firma mogła pochwalić się 950 zrealizowanymi projektami.

Slogan firmy - "Nie odrywając się od ulubionych zajęć".

Ideologia firmy - "Kompleksowe wykonanie prac wykończeniowych wysokiej jakości za najniższą cenę".

Firma RSU jako pierwsza wprowadziła unikalne rozwiązania pakietowe do wykańczania mieszkań. Głównym atutem jest to, że przed rozpoczęciem prac klient już zna końcowy koszt, który pozostaje niezmienny. Do tego wybiera wszystkie niezbędne materiały wykończeniowe, w tym meble i sprzęt AGD. Dziś wszyscy nas naśladują, a my jesteśmy z tego dumni

Nie jesteśmy tylko liderami w projektowaniu i wykańczaniu mieszkań, ale również w dziedzinie IT. RSU jest twórcą unikalnej aplikacji mobilnej "Roomskey".

Dział IT czyni nas bardziej zaawansowanymi i postępowymi. Zespół programistów Android, iOS, Backend i projektantów UX/UI opracowuje naszą (niezrównaną) aplikację, która pomaga utrzymać wysoką jakość, automatyzuje procesy i zapewnia klientom przejrzystość obserwacji postępu prac oraz wygodę akceptacji kolejnych etapów.

Jako jedyni oferujemy usługę "RoomsKey - osobiste konto klienta online", zapewniając Klientom przejrzyste warunki.

Główne zasady firmy RSU to kompleksowa realizacja prac budowlanych i instalacyjnych, ścisłe przestrzeganie terminów, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz wsparcie informacyjne online poprzez aplikację RoomsKey. Dzięki tym cechom zyskaliśmy dobrą reputację wśród Klientów, stając się odpowiedzialnym i niezawodnym partnerem biznesowym.

Miejsce pracy: Warszawa, Naukowa 1

Opis stanowiska

  • Organizowanie spotkań z klientami;
  • Nawiązanie kontaktu z klientami drogą telefoniczną oraz mailową;
  • Negocjowanie warunków sprzedaży z klientami;
  • Przygotowanie umów oraz niezbędnych dokumentów do podpisania umów;
  • Identyfikacja oraz pozyskiwanie potencjalnie nowych klientów;
  • Promowanie produktów i usług;
  • Uczestniczenie w targach branżowych;
  • Inicjowanie i utrzymywanie współpracy z partnerami biznesowymi.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w sektorze budowlano-remontowym;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami;
  • Umiejętność prezentacji i przekazywania informacji w przystępny sposób;
  • Znajomość technik sprzedażowych oraz umiejętność analizowania potrzeb klienta i dostosowywania strategii sprzedażowej;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i zarządzania czasem;
  • Wytrwałość i motywacja do osiągania zamierzonych celów sprzedażowych;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, wytrwałość, pozytywne nastawienie, umiejętności sprzedażowe, dobra organizacja, pewność siebie, działanie pod presją;
  • Chęć do podejmowania nowych wyzwań, umiejętność szybkiej nauki.

Oferujemy

  • Umowa zlecenie, B2B lub umowa o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników(prowizja);
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Pełne wsparcie kierownictwa;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Pełen etat, praca w godzinach 9-17;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Pracę w zgranym, wspierającym się zespole;
  • Możliwość wdrożenia własnych inicjatyw, mających na celu rozwój biznesu przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych;
  • Eventy integracyjne.