Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista sprzedaży internetowej

Specjalista sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni, małopolskie / Bochnia, 2024-03-20

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0078
OBOWIĄZKI:
Przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych. Zapoznanie się z programem stażu- omówienie zakresu zadań zawodowych, zapoznanie się z obowiązkami oraz uprawnieniami. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP o ochrony p.poż. Organizowanie sprzedaży na platformie Allegro. Sporządzanie opisów sprzedawanych towarów. Obsługa ewentualnych reklamacji i zapytań klientów. Umieszczanie ofert w systemie Allegro oraz ich edycja. Przygotowanie i pakowanie towarów do wysyłki. Obsługa zwrotów. Zakres obowiązków zgodny z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Wymagane wyksztalcenie min. zasadnicze zawodowe oraz obsługa komputera. Jedna zmiana w godz. 9-17. Staż w ramach programu "Firma +1". Miejsce odbywania stażu: Bochnia.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni