Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista techniczno - handlowy

Specjalista techniczno - handlowy

Energetyka Solarna Ensol Sp. z o.o., śląskie / Racibórz, 2020-11-13

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3874572, z dnia 2020-11-13

Firma Energetyka Solarna jest czołowym producentem techniki solarnej w Polsce i Europie oraz Generalnym Wykonawcą instalacji fotowoltaicznych i solarnych.
Od kilkunastu lat na bazie naszej produkcji kolektorów słonecznych a także kolektorów hybrydowych ( kolektor termiczny w połączeniu z modułem fotowoltaicznych) zbieraliśmy doświadczenie odnośnie parametrów pracy, procesów starzenia oraz optymalnej wydajności kolektorów termicznych i modułów fotowoltaicznych, które wykorzystujemy przy projektowaniu i budowie instalacji solarnych i fotowoltaicznych w Polsce oraz Europie.
Przez kilkanaście lat równolegle z produkcją urządzeń, mocno rozwijaliśmy dział projektowy oraz serwisowo – wykonawczy.
Realizowane przez nas budowy instalacji solarnych i fotowoltaicznych charakteryzowały się innowacyjnością rozwiązań i jak pokazuje ich wieloletni monitoring – osiąganymi wyższymi od zakładanych uzyskami energii.

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Opis stanowiska

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej: projektowej, powykonawczej
  • Opracowywanie schematów elektrycznych
  • Kosztorysowanie inwestycji
  • Wizje lokalne miejsc inwestycji
  • Koordynacja współpracy z podwykonawcami i inwestorami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - absolwent Wydziału Elektrycznego / pokrewne lub wykształcenie średnie techniczne z doświadczeniem w branży OZE
  • Znajomość oprogramowania AutoCad w stopniu podstawowym

Oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym zespole – dział fotowoltaiki
  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę