Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista w Dziale Obsługi Klienta i Logistyki

Specjalista w Dziale Obsługi Klienta i Logistyki

SFS intec Sp.z o.o., wielkopolskie / Poznań, 2020-11-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3850074, z dnia 2020-11-09

Firma SFS Group, polski oddział międzynarodowej grupy oferującej innowacyjne rozwiązania dla budownictwa i przemysłu, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Praca w siedzibie Spółki w Poznaniu

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa sprzedaży w systemie ERP SAP (zamówienia, sprzedaż, wysyłka)
  • nadzór nad stanami magazynowymi wyznaczonej grupy produktów
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów oraz doradztwo techniczne
  • wsparcie dla przedstawicieli firmy w terenie
  • nadzór nad wynajmem elektronarzędzi i ich serwisem
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi (z Grupy SFS) i firmami transportowymi

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na systemach ERP (preferowany SAP)
  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub logistyce
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • sprawna obsługa komputera, aplikacji biurowych, e-mailowych i internetowych
  • komunikatywność, samodzielność i umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć do ciągłego samodoskonalenia

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań usprawniających pracę
  • rozbudowany system szkoleń w kraju i za granicą
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju