Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca internetowy (s)

Sprzedawca internetowy (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie, małopolskie / Tarnów, 2020-11-07

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/2701
OBOWIĄZKI:

1. Obsługa sklepu internetowego. 2. Obsługa portalu Allegro. 3. Umiejętności wystawiania aukcji internetowych. 4. Umiejętność tworzenia opisów produktów. 5. Obsługa kasy fiskalnej. 6. Przyjmowanie i układanie towaru. 7. Rozmowy z klientami. 8. Pakowanie paczek. 9. Umiejętność obsługi programów graficznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (V) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe. Praca w Tarnowie, od pn. do pt., w godz.: od 8:00 do 16:00. Zakres obowiązków: obsługa sklepu internetowego; obsługa portalu Allegro; umiejętności wystawiania aukcji internetowych; umiejętność tworzenia opisów produktów; obsługa kasy fiskalnej; przyjmowanie i układanie towaru; rozmowy z klientami; pakowanie paczek; umiejętność obsługi programów graficznych.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie