Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca - Magazynier

Sprzedawca - Magazynier

Estile Sp. Z o.o. Sp.K, łódzkie / Piotrków Trybunalski, 2020-10-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3716145, z dnia 2020-10-09

Firma ESTILE Sp z o.o. Sp.K. lider sprzedaży hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie / Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą za :

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Nadzór dostaw i wydawania towaru
  • Realizację i monitoring zamówień klienta
  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Wysoka motywacja do pracy i uczciwość
  • Znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego mile widziana
  • Prawo Jazdy Kat.B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wprowadzenie i przygotowanie do pracy
  • Smartfon
  1. Ubezpieczenie grupowe