Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca / Sprzedawczyni w sklepie spożywczym

Sprzedawca / Sprzedawczyni w sklepie spożywczym

Społem Podwawelska Spółdzielnia Spożywców, małopolskie / Kraków, Śródmieście, 2024-03-21

Oferta przeniesiona archiwalna

Krakowska sieć sklepów, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w w branży spożywczej, Delikatesy Podwawelskie, poszukuje osób do pracy w charakterze

Miejsce pracy: Kraków, Śródmieście

Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, odbiór dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Oczekiwania:
  • doświadczenie w sklepie spożywczym
  • praktyczna wiedza z zakresu ekspozycji towaru
  • znajomość technik sprzedaży i profesjonalnej rozmowy z klientem
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie na stoisku mięso-wędliny będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatkowe za wyniki sprzedażowe
  • udział w szkoleniach i rozwój zawodowy
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i podręczników)
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i dofinansowanego pakietu Multi Sport
  • nagrody jubileuszowe