Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca/ staż

Sprzedawca/ staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie, śląskie / Trzebinia (pow. żywiecki, gm. Świnna), Trzebinia, 2024-03-22

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Trzebinia (pow. żywiecki, gm. Świnna), Trzebinia
Numer: StPr/24/0230
OBOWIĄZKI:
Wykładanie i układanie, cenowanie towarów, zamawianie przyjmowanie towarów na sklep, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Tworzenie inwentaryzacji okresowej. Obsługa klienta na sklepie. Dbanie o porządek na sklepie.(mycie półek i szafek, ścieranie kurzu) Przepakowywanie towarów. Tworzenie rozpisek brakującego towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, cierpliwość

Miejsce pracy:

Trzebinia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie