Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca w branży spożywczej k/m

Sprzedawca w branży spożywczej k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy, mazowieckie / Warszawa, 2020-11-07

Oferta przeniesiona archiwalna
Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/9912
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie soków oraz koktajli, sprzedaż towarów- przyjmowanie dostaw- kontrolowanie jakości oraz dat przydatności produktów spożywczych- obsługa klientów i doradzanie- odpowiednie eksponowanie towarów- dokonywanie rozliczeń finansowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca w branży spożywczej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne, kierunek: kucharz
Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Obowiązki:- przygotowywanie soków oraz koktajli, sprzedaż towarów- przyjmowanie dostaw- kontrolowanie jakości oraz dat przydatności produktów spożywczych- obsługa klientów i doradzanie- odpowiednie eksponowanie towarów- dokonywanie rozliczeń finansowych

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy