Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca w punkcie firmowym

Sprzedawca w punkcie firmowym

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu, zachodniopomorskie / Świnoujście, 2020-11-03

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/20/0541
OBOWIĄZKI:
Profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż klientom na terenie inwestycji budowlanejRzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowejOptymalne planowanie stanów magazynowych i przyjęcia towaruDbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę punktu sprzedażyDbanie o wysoką jakość obsługi klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Znajomość pakietu Office
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: profesjonalna obsługa klienta

Wymagania inne:

[Inne] : Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznymZnajomość branży technicznej/budowlanejWykształcenie średnie, preferowane techniczne (mile widziane: budowlane, mechaniczne, elektryczne, elektrotechniczne)Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet)Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowychOptymizm i pewność siebiePrawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Świnoujście

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu