Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca w sklepie wolnocłowym

Sprzedawca w sklepie wolnocłowym

LAGARDERE DUTY FREE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, pomorskie / Gdańsk Port Lotniczy, 2018-08-23

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Gdańsk Port Lotniczy
Nr ref.: 02/01/2018

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz tajniki profesjonalnej obsługi Klienta i sprzedaży oraz sposób funkcjonowania sklepu. Nauczymy Cię wszystkiego!

Główne zadania na tym stanowisku:
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie z luksusowymi markami,
  • Doradztwo z zakresu oferowanych produktów klasy premium,
  • Obsługa kasy fiskalnej.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta - mile widziane,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowanie,
  • Komunikatywności oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • Dawki dobrej energii i uśmiechu na twarzy.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
    w oparciu o umowę o pracę
  • Vouchery
    na powroty z pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
    + system premiowy
  • Kompleksowe szkolenia,
    które przygotują cię do pracy
  • Międzynarodowe
    środowisko pracy
  • Karty rabatowe,
    opiekę medyczną

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sprzedawca-w-sklepie-wolnoclowym_2035985.html