Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Inter Europol S.A., mazowieckie / Marki, 2020-10-19

Oferta przeniesiona archiwalna

Inter Europol S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także do wybranych krajów na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku:

Sprzedawca
Marki
Opis stanowiska:
  • Profesjonalna obsługa Klientów w miejscu sprzedaży, udzielanie informacji o oferowanym asortymencie,
  • Sprzedaż artykułów piekarniczych,
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.
Wymagania:
  • Uczciwość, sumienność, rzetelność,
  • Wymagana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie  rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach  firmy.