Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie, dolnośląskie / Głogów, 2021-01-14

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/1019
OBOWIĄZKI:

- zapoznanie się z programem stażu; - zapoznanie się z przepisami BHP, PPOŻ oraz z podstawowymi przepisami Kodeksu Pracy; - zapoznaie się z uprawnieniami i obowiązlkami pracownika; - sprzedaż produktów oferowanych w punkcie sprzedaży detalicznej oraz inkasowanie należności za sprzedane produkty; - zapoznanie się z obsługą kasy fislkalnej oraz terminala płatniczego; - zapoznanie się z programeem SMALL BUSINESS oraz nauka obsługi programu, wprowadzenie na stan magazynowy zakupionych towarów na podstawie faktur zakupu bądż PZ, następnie zamiana dokumentów na faktury; - organizowanie zaopatrzenia i przyjmowania dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakoścowym; - przygotowanie produktów do sprzedaży i ich wyeksonowanie, etykietowanie i układanie towaru, pomoc nabywcy przy wyborze produktu; - realizacja zamówień skadanych przez nabywców, przyjmowanie reklamacji zakupionych towarów; - przyjmowanie zamówień na towary handlowe w hurtowniach, sporządzanie faktur sprzedaży oraz sporządzanie raportów fisklanych (dobowych i okresowych); - dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedaży;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie