Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu, opolskie / Brzeg, 2021-02-06

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/21/0086
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów, w tym klientów internetowych, sprzedaż, pakowanie towarów, dowóz zamówień do klientów na terenie Brzegu i okolic
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wynagrodzenie: 18,30 zł./h brutto+premia do 600 zł. za dyspozycyjność+premia od obrotu.System czasu pracy oraz godziny czasu pracy - uzależnione od ilości zamówień. Może okazać się, że przez 1-2 dni nie będzie ich w ogóle, a później przyjdzie ich na tyle duzo, że trzeba będzie poświęcić na spakowanie i wysyłkę nawet 10 - 12 godzin w ciągu jednego dnia.

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu