Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy, kujawsko-pomorskie / Brodnica, 2024-02-26

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0065
OBOWIĄZKI:
przygotowanie stanowiska pracy; utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy; przyjmowanie i sprawdzanie towaru; uiszczanie należności za przyjęte produkty; obsługa kasy fiskalnej; sortowanie, wycena i metkowanie produktów; bezpośrednia obsługa klienta; pomoc przy wyborze produktu; obsługa terminala płatniczego; wystawianie faktur; prowadzenie rejestru wydanych faktur; robienie raportów miesięcznych na kasie fiskalnej; załatwianie reklamacji zakupionych produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: zawodowe,staż dla osoby w wieku 18-29 lat lub powyżej 50 roku życia lub długotrwale bezrobotnej lub z niepełnosprawnościami lub o niskich kwalifikacjach i/lub kompetencjach lub kobiety

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy