Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy, kujawsko-pomorskie / Brodnica, 2024-03-20

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0164
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z zakładem, stanowiskiem pracy, programem stażu, przepisami i regulaminami, przeszkolenie z zakresu bhp i ppoż; przygotowanie stanowiska pracy - dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej, utrzymanie czystości na stanowisku odbywania stażu; przyjmowanie dostaw towaru - weryfikacja dostaw, regulowanie płatności za dostarczony towar; obsługa urządzeń sklepowych (krajalnica, metkownica, piecyk konwekcyjny); obsługa POS terminala płatniczego, rejestrowanie sprzedaży i wydruk paragonu fiskalnego, pobieranie gotówki od klientów, rozliczanie kasy i płatności bezgotówkowych; przygotowanie towaru do sprzedaży - eksponowanie towaru na półkach, wystawianie cenników; bezpośrednia obsługa klienta - realizacja zasad obsługi klienta; organizowanie zaopatrzenia - przygotowanie zapotrzebowania na dane wyroby, towary
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: podstawowe;

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy