Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, pomorskie / Krynica Morska, 2024-03-22

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Krynica Morska
Numer: StPr/24/0228
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy.Sprzedaż, obsługa komputera, zamawianie/ wydawanie towaru, utrzymanie czystości w sklepie i na terenie posesji, przyjmowanie dostaw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Umiejętność: obsługa komputera, umiejętności sprzedażowe, nienaganna aparycja, otwartość.INNE: praca w sezonie letnim w godz. od 09:00-19:00 ( dwa dni pracy, dwa dni wolne), poza sezonem praca w godz. 08:00-16:00 oraz 09:00-17:00.

Miejsce pracy:

Krynica Morska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim