Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, małopolskie / Mędrzechów, 2024-03-18

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Mędrzechów
Numer: StPr/24/0257
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP oraz innymi przepisami w miejscu pracy, organizowanie zaopatrzenia dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty, przygotowanie produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie, itp.), informowanie nabywcy o walorach sprzedażowych produktów, pomoc nabywcy przy wyborze produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Praca w godz. 8.00-16.00. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie stażu (FP)

Miejsce pracy:

Mędrzechów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej