Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Starszy specjalista ds. obsługi klienta

Starszy specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi, łódzkie / Łódź, 2024-02-26

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0937
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie codziennych czynności transakcyjnych w celu spełnienia ustalonych wskaźników SLA/KPI/miar- prowadzenie terminowej komunikacji w odpowiedzi na zapytania od klientów LATAM portugalskojęzycznych i hiszpańskojęzycznych wewnętrznych/zewnętrznych/grup zainteresowanych w celu zapewnienia przejrzystości operacyjnej dotyczącej działań transakcyjnych- śledzenie aktualnych procedur operacyjnych, przestrzeganie standaryzowanego krajobrazu procesowego- terminowe identyfikowanie potencjalnych problemów i podejmowanie odpowiednich działań deeskalacyjnych- zapewnienie zgodności operacyjnej z wszystkimi regulacjami, wewnętrznymi/zewnętrznymi wytycznymi oraz wsparcie w działaniach audytowych- komunikacja wewnątrz firmy i z klientami odbywa się w języku angielskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: portugalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętności analityczne i organizacyjne, orientacja na działanie, umiejętność optymalizowania procesów pracybardzo dobra znajomość systemu SAP i obsługi programów pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Word, Excel, Outlook)pożądana znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B1 w mowie i w piśmie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi