Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Stażysta w Dziale Obsługi Klienta (płatny staż)

Stażysta w Dziale Obsługi Klienta (płatny staż)

Logwin Poland Sp. z o.o., mazowieckie / Piaseczno, 2024-04-01

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.
Dołącz do naszego zespołu w Piasecznie i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:
Miejsce pracy: Piaseczno

(reklamacje)

W naszym zespole zajmujemy się bieżąca obsługą klienta oraz reklamacjami towarów oraz usług świadczonych przez nas. Kontaktujemy się ze zleceniodawcą, odbiorcą towaru oraz firmami kurierskimi.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Pełna obsługa Klienta m.in. odpowiadanie na zapytania, wyjaśnianie niezgodności, rozpatrywanie reklamacji,
  • Administracyjne wsparcie działań związanych z organizacją transportu
  • Wyjaśnianie oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacją naszych usług.
Kogo poszukujemy:
  • Otwartości, komunikatywności i chęci niesienia pomocy innym – wsparcie, pomoc i szukanie rozwiązań to nasza codzienność
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Chęci podejmowania inicjatywy, łatwości nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowania w powierzane zadania, sumienności
Oferujemy:
  • Płatny 3-miesięczny staż na podstawie umowy o praktykę absolwencką;
  • Merytoryczny staż, w trakcie którego pod okiem specjalistów zdobędziesz praktyczną wiedzę i doświadczenie;
  • Pracę w trybie stacjonarnym
  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki;
  • Brak dress code;
  • Bezpłatny parking;
Benefity:
  • Owocowe czwartki
  • Brak dress codeu
  • Kawa / herbara
  • Parking dla pracowników