Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Team leader / Supervisor Infolinia / Kierownik działu

Team leader / Supervisor Infolinia / Kierownik działu

Depilacja.pl Sp. z o.o. , mazowieckie / Warszawa, 2020-10-02

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3716616, z dnia 2020-10-02

Bardzo szybko rozwijająca się firma Depilacja.pl poszukuje do swojego zespołu Team leadera - Supervisor Infolinii.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem call center na rynek polski oraz brytyjski,
  • Nadzór nad realizacją i analizą wskaźników jakościowych i ilościowych zespołu,
  • Tworzenie raportów na potrzeby projektu i ich analiza,
  • Bieżące wsparcie merytoryczne oraz motywowanie konsultantów,
  • Raportowanie do managera,
  • Obsługa infolinii przychodzącej oraz wychodzącej.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w call center,
  • Znajomość branży i specyfiki pracy call center,
  • Znajomość podstawowych wskaźników sprzedażowych i technik sprzedaży,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietów biurowych.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia!