Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Technolog żywności doradca klienta

Technolog żywności doradca klienta

Bellako sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-06

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3701382, z dnia 2020-10-06

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa stałych klientów
  • nawiązanie współpracy z nowymi klientami
  • przedstawianie oferty handlowej firmy
  • przeprowadzanie prób u klientów
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • raportowanie bieżących działań

Wymagania

  • 5 letnie doświadczenie handlowe w branży spożywczej
  • wykształcenie wyższe związane z przetwórstwem żywności
  • bardzo dobra znajomość angielskiego
  • twórcze podeście do klientów i proponowanych ofert
  • wyjazdy do klientów na terenie Polski
  • mile widziane ukończone szkolenia z zakresu obsługi klientów - potwierdzone zaświadczeniem
  • umiejętność szybkiej adaptacji do nowych sytuacji
  • otwartość na wyzwania i ryzyko
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (3 m-ce okres próbny, później umowa na czas nieokreślony)
  • pakiet opieki medycznej
  • premię motywacyjną za efekty działania
  • stabilna praca w dobrze rozwijającej się firmie rodzinnej
  • dobrą atmosferę i pomoc w poznaniu rynku
  • szkolenia wewnętrzne z zakresu nowoczesnej psychologii relacji w sprzedaży, profesjonalny coaching oraz szkolenia produktowe