Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Telemarketer z językiem obcym

Telemarketer z językiem obcym

GJC International Sp. z o.o. sp. k., wielkopolskie / Poznań, 2020-10-30

Oferta przeniesiona archiwalna

GJC International Sp. z o.o. sp. k. – lider polskiego rynku targowego w branży reklamowej. Od ponad 20 lat nieprzerwanie działamy w sektorze reklamy stale podnosząc swoje kompetencje i dostosowując ofertę do zmieniających się potrzeb branży.

Miejsce pracy: Poznań

Organizator międzynarodowego wydarzenia dla branży reklamowej oferuje pracę w zakresie telefonicznej obsługi klienta zagranicznego. Praca dla osób znających języki obce:

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, węgierski, turecki, bułgarski, rumuński, czeski, słowacki, łotewski, litewski, estoński, norweski

Obowiązki:

  • telefoniczny kontakt z firmami z branży w oparciu o gotową bazę kontaktów, połączenia wychodzące
  • telefoniczne przekazanie informacji o imprezie targowej i wysyłka elektronicznego zaproszenia (bez sprzedaży!)

Wymagania:

  • znajomość języka obcego na poziomie B2/C1
  • sprawna obsługa komputera i witryn internetowych
  • min. średnie wykształcenie
  • miła tonacja głosu i dobra dykcja
  • umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodyscyplina
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadanie
Oferujemy:
  • pracę na terenie Poznania
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16
  • w razie potrzeby możliwość elastycznego grafiku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • wynagrodzenie godzinowe
  • szkolenie wdrożeniowe
  • współdziałanie przy tworzeniu międzynarodowego wydarzenia