Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Tłumacz / Specjalista ds kontaktu z klientem włoskim

Tłumacz / Specjalista ds kontaktu z klientem włoskim

TENET SERVICE, dolnośląskie / Wrocław, 2020-09-28

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3687909, z dnia 2020-09-28

TENET SERVICE

Obsługa włoskich firm.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudnimy studenta / studentki lub inną zainteresowaną osobę.

Osoba na tym stanowisku odpowiada za kontakt telefoniczny i mailowy z klientem włoskim, za tłumaczenia korespondencji przychodzącej i wychodzącej, oraz wykonuje zlecone prace biurowe.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka włoskiego.
  • Mile widziany język angielski.

Oferujemy

  • Czterogodzinny czas pracy, od poniedziałku do piątku-do uzgodnienia.
  • Umowa zlecenie, umowa o pracę.