Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Waste Manager / Przedstawiciel Handlowy ds. odpadów

Waste Manager / Przedstawiciel Handlowy ds. odpadów

Supportive Recycling Poland, kujawsko-pomorskie / Radzyń Chełmiński, 2024-03-06

Oferta przeniesiona archiwalna

Supportive Recycling Poland Sp. z o.o. działa na rynku recyklingu odpadów elektronicznych od 12 lat. Jesteśmy wyspecjalizowani w usługach odzysku odpadów dla producentów i serwisantów elektroniki. Wraz z nowym zespołem handlowców zamierzamy rozszerzyć nasze działania, by odpowiadać na zapotrzebowanie rynku odpadowego.

Miejsce pracy: Radzyń Chełmiński

Miejsce pracy: praca zdalna / hybrydowa, raz w miesiącu spotkanie w firmie.

Lokalizacja firmy: Radzyń Chełmiński

Wynagrodzenie

Od 5000 - 9000 PLN + prowizja

ZADANIA:
  • analiza rynku odpadowego oraz monitoringu działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń w usługach firmy,
  • identyfikacja potrzeb klientów i dobór odpowiednich rozwiązań,
  • pozyskiwanie nowych klientów w kraju i za granicą, czyli pozyskiwanie/sprzedaż odpadów,
  • opieka swoich stałych klientów, rozbudowywanie bazy klientów,
  • budowaniem pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych z uwzględnieniem procedur klienta,
  • opracowywanie kalkulacji cenowej i wagowej,
  • negocjowanie warunków umów oraz przygotowywaniem umów do zatwierdzenia i podpisu przez przełożonego,
  • raportowaniem zrealizowanych działań.
WYMAGANIA:
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży odpadowej, mile widziane doświadczenie w ZSEE,
  • znajomość branży gospodarki odpadami oraz wysoko rozwinięte zdolności handlowe,
  • samodzielność oraz systematyczność w wykonywaniu pracy,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodyscyplina oraz zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista, optymizm, otwartość i pewność siebie,
  • dyspozycyjność,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyczne umiejętności prowadzenia samochodu wraz z gotowością do odbywania podróży służbowych.
OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • możliwość samodzielnej pracy,
  • profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki.
Rozpatrywane będą tylko dokumenty z następującą klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.