Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Windykator Terenowy

Windykator Terenowy

Kredyt Inkaso S.A., zachodniopomorskie / , 2020-10-28

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Spółka obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Windykator Terenowy B2B

Zadania:
  • podejmowanie czynności windykacyjnych w terenie
  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami oraz windykacja zaległych płatności
  • dbanie o terminową realizację powierzonych zadań
  • terminowe sporządzanie raportów windykacyjnych
Wymagania:
  • umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji
  • wysoka kultura osobista
  • obsługa komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji
  • dyspozycyjność i chęć pracy w terenie
  • niekaralność
  • dysponowanie środkiem transportu
  • mile widziane doświadczenie w windykacji lub organach ścigania
  • prowadzona działalność gospodarcza lub chęć jej założenia
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne - adekwatne do efektów pracy
  • dodatkowe wynagrodzenie za poczynione dodatkowe ustalenia
  • interesujący system konkursów i nagród zależnych od wyników pracy
  • pracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem ludzi
  • podnoszenie kwalifikacji w ramach systemu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych