Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Zastępca Kierownika sklepu firmowego

Zastępca Kierownika sklepu firmowego

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k., pomorskie / Lublewo Gdańskie, 2020-10-21

Oferta przeniesiona archiwalna

Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych.

Dołącz do nas jako

Miejsce pracy: Lublewo Gdańskie

Obowiązki na stanowisku:
  • Wsparcie kierownika w prowadzeniu sklepu firmowego, w tym nadzór nad pracownikami;
  • Zapewnienie właściwych standardów pracy i obsługi klientów;
  • Obsługa Klienta przy sprzedaży wyrobów mięsno-wędliniarskich;
  • Dbanie o ciągłość sprzedaży asortymentu oraz rozliczenia;
  • Planowanie ekspozycji w ladach oraz bieżące kontrolowanie jakości asortymentu.
Oczekujemy:
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i krajalnicy;
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do klienta;
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków;
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Wynagrodzenie i premie wypłacane zawsze na czas;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka zograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka zograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesówrekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."