Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Zastępca Kierownika Sklepu

Zastępca Kierownika Sklepu

Pepe Jeans Polska, łódzkie / Rzgów, 2020-12-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Pepe Jeans Polska sp. z o. o.

Międzynarodowa marka Pepe Jeans London poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzgów

Lubisz świetną zabawę i żyjesz chwilą? Dokładnie tak według nas powinna wyglądać praca.
Nasz sklep czeka na Ciebie!

Co możemy Ci powiedzieć o nas? Jesteśmy elastyczni, dynamiczni, zawsze na bieżąco z trendami, a w naszych sklepach pracują najlepsze zespoły.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi, jeśli:

  • Znasz j. angielski na poziomie średnio-zaawanasowanym
  • Moda to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w branży fashion
  • Lubisz pracę w zespole
  • Motywują Cię wyzwania
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
  • Masz zdolności analityczne i negocjacyjne

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane!

Jakie będą Twoje zadania?

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Realizacja celów sprzedaży
  • Wspomaganie kierownika sklepu w zarządzaniu podległym zespołem
  • Przestrzeganie standardów VM zgodnie z wartościami firmy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stałe wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym. Prowizja wypłacana w każdym miesiącu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Systematyczny wzrost wynagrodzenia
  • Zniżkę pracowniczą na asortyment w sklepach stacjonarnych i online
  • Uniform na każdy sezon
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pepe Jeans PolskaSp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Duchnicka 3, 01-769, REGON 014890394, NIP 5272212902, zgadzasz się naprzetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzeniarekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się naprzetwarzanie przez Pepe Jeans Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Duchnicka 3, 01-769, REGON 014890394,NIP 5272212902 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DPO@pepejeans.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia),przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Pozostałe daneosobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swojezgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lubobrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.